KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12142274
nr 1214 2274
Seth Roland Martin
(1886-1925), Sverige
Oljemålning, Berguv & hare, Signerad -14. Olja på duk, 78x113
Utrop:
700 kr
Såld:
350 kr
måndag 29 oktober 2018
kl 18:50:50
23/10 15:34:16
300 kr
28/10 09:37:06
Seth Roland Martin
Läs mer om Seth Roland Martin